MONIKA I MARTIN

Projekt „Higher Love”

W magicznej atmosferze krakowskiego Rynku, odbył się wyjątkowy ślub i przyjęcie weselne Moniki i Martina. „Higher Love” to piosenka pełna zachwytu, miłości i wzruszenia, była muzycznym motywem ich szczęśliwej miłości od pierwszych chwil ich poznania.

Liczba gości: 100
Ślub: Bazylika Mariacka w Krakowie
Miejsce: Crystal Palace
Miejsce przygotowań: Bonerowski Palace
Foto: Malachite Meadow
Video: Michał Sikora

Gdy nadszedł czas pierwszego tańca, Monika i Martin wkroczyli na parkiet, otoczeni blaskiem świateł i uczuciem pełnym miłości. DJ zaczął odtwarzać remiksy „Higher Love”, które zostały stworzone specjalnie na tę okazję. Te dwa różne wersje utworu zostały zgrabnie połączone, tworząc niezapomniany muzyczny przełom w trakcie tańca Młodej Pary. Ich kroki były harmonią, a każdy ruch odbijał się w sercach zebranych gości. Na zakończenie Para Młoda podziękowała wszystkim za przybycie, a sala wypełniła się gromkimi oklaskami.

Motyw „Higher Love” był obecny nie tylko w muzycznej oprawie przyjęcia, ale również w różnych elementach dekoracyjnych i szczegółach, które dodatkowo podkreśliły wyjątkowy przekaz tego utworu. Również w papeterii ślubnej, Monika i Martin zdecydowali się umieścić swój specjalnie zaprojektowany monogram.

Podczas przyjęcia weselnego na parkiecie, goście mogli również zobaczyć świetlne monogram Pary Młodej rzutowany na parkiet. Logo „Higher Love” stanowiło efektowny element wizualny, który przyciągał uwagę wszystkich obecnych na weselu. Tworzył magiczną aurę i dodatkowo podkreślał główny temat wieczoru.

W trakcie krojenia przez Parę Młodą tortu, monogram rozbłysnął na ślubnej sukni Moniki, co jeszcze bardziej zachwyciło zebranych gości.

W karcie drinków przygotowanej specjalnie na to wyjątkowe przyjęcie, pojawił się specjalny koktajl o nazwie „Higher Love”. Był to drink stworzony przez Parę Młodą jako ich osobista rekomendacja dla gości. Koktajl ten, o zmysłowym smaku i harmonijnych składnikach, odzwierciedlał uczucie miłości i radości, które towarzyszyły Monice i Martinowi w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkie te elementy: monogram w papeterii, świetlne logo na parkiecie i specjalny koktajl w karcie drinków, a nawet personalizowane słodkości, dodatkowo wzmocniły motyw „Higher Love” i sprawiły, że całe przyjęcie tworzyło spójną opowieść.

Tuż przed północą Monika i Martin zaczęli tańczyć pośrodku parkietu, oddając się muzyce „Higher Love” w ostatniej, trzeciej wersji zaprezentowanej tego wieczoru. To specjalny moment tylko dla nich. Ich energia, harmonia i miłość, która odciskała się w ich ruchach, przeniosły się na wszystkich zgromadzonych gości.

W międzyczasie goście otaczali Parę Młodą, trzymając w dłoniach zimne ognie. Spokojna i nostalgiczna wersja utworu „Higher Love”, sprawiła, że moment ten był jeszcze bardziej emocjonujący i wyjątkowy.
Przez całą noc sala była wypełniona dźwiękami muzyki, tańcem i radosnymi rozmowami. Jednak nic nie mogło zrównać się z tym jednym, wyjątkowym momentem, gdy Para Młoda po raz kolejny zatańczyła do swojej ulubionej piosenki.

Scroll to Top

Zajmę się zarządzaniem, planowaniem, koordynacją i projektowaniem każdego detalu dla Ciebie.

Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach i ofertach specjalnych