JOANNA I ARKADIUSZ

Wesele Joanny i Arkadiusza było wyjątkowym wydarzeniem pełnym emocji, miłości i symboliki. Para, będąca już małżeństwem przez 10 lat, postanowiła ponownie zorganizować swoje wesele, tym razem w kościele i z pełnym przyjęciem, które wcześniej nie miało miejsca. Ich wspaniała miłość była głównymi motywami tego wyjątkowego dnia.
Przyjęcie w duchu minimalizmu

Liczba gości: 100
Ślub: Kościół św. Idziego
Miejsce: Pałac Czeczotka
Przygotowania: Hotel Stary
Foto: Adam Trzcionka, Bedeko

Ceremonia ślubna odbyła się w urokliwym kościele św. Idziego, położonym naprzeciwko Wawelu w Krakowie. Ten mały i kameralny kościółek Dominikanów, został specjalnie wybrany przez Parę Młodą na tę okazję, aby stworzyć intymną i romantyczną atmosferę.

Przygotowania przed ceremonią odbyły się w Hotelu Starym, a Para Młoda przyjechała do kościoła elegancką dorożką, dodając odrobinę magii i nostalgii do ich ślubu.

Przyjęcie weselne miało miejsce na krakowskim Rynku, w Pałacu Czeczotka, z niesamowitym widokiem na zabytkowy Ratusz i płytę Rynku. To malownicze miejsce idealnie wpisywało się w romantyczny nastrój i chęć pokazania gościom piękna Krakowa. Wspaniałe jedzenie było podstawą tego wyjątkowego przyjęcia, które dostarczało nie tylko wyśmienitych smaków, ale także podkreślało wysoką jakość i elegancję.

Dekoracje weselne były utrzymane w duchu minimalizmu, który był ulubionym stylem Pary Młodej. Stylizacja Panny Młodej była również subtelna, ale jednocześnie bardzo efektowna, idealnie wpisująca się w całą estetykę. Kwiaty gipsówki, tworzyły delikatne kompozycje, które przypominały ogromne, ale lekkie obłoki. Podtalerze, serwety i karta menu były ozdobione gałązkami gipsówki oraz czarnymi wstążeczkami, harmonizując z minimalistycznym stylem. Tłem za stołem Pary Młodej były ogromne papierowe czarno-białe rozety, które dodawały elegancji i wyjątkowego charakteru.

Architektoniczne oświetlenie sali i obecność licznych świec stworzyły po zmroku dodatkowy spektakularny efekt. Blask świec tworzył ciepłe i przyjemne światło, co nadawało sali niezwykłe piękno. Goście mogli cieszyć się tańcem i zabawą do białego rana w tej romantycznej atmosferze.

Strefa chillout była dodatkowym elementem wesela, który oferował relaksujące miejsce dla gości. Ozdobne, duże i transparentne balony z helem dodawały uroku tej przestrzeni. Były one również prezentem dla dzieci bawiących się na przyjęciu, co sprawiło, że dzieci również miały swoją małą atrakcję.

Instax, czyli aparat do natychmiastowego drukowania zdjęć, był kolejnym ciekawym dodatkiem na weselu. Goście mieli możliwość zrobienia zdjęcia, a następnie wpisania swoich życzeń do specjalnej Księgi Gości. Możliwość zapisania życzeń i dołączenia zdjęcia było wspaniałą pamiątką zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości.

Parze Młodej, będącej Polakami mieszkającymi na co dzień w Nowym Jorku, zależało szczególnie na pokazaniu Krakowa i jego uroków swoim zagranicznym gościom. Przez organizację przyjęcia na Krakowskim Rynku, mogli oni cieszyć się niepowtarzalnym widokiem i atmosferą tego historycznego miejsca. Było to dla nich okazją do zaprezentowania polskiej kultury, tradycji i piękna miasta, które jest dla nich ukochanym i sentymentalnym miejscem.

Wesele Joanny i Arkadiusza było pełne pięknych emocji, wzruszeń i romantycznej atmosfery, które zapewniły niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników. Ta wyjątkowa noc pełna zabawy, tańca i szczęścia pozostanie na długo w sercach Pary Młodej i wszystkich gości, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Scroll to Top

Zajmę się zarządzaniem, planowaniem, koordynacją i projektowaniem każdego detalu dla Ciebie.

Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach i ofertach specjalnych