Dla PROFESJONALISTÓW

Chcesz zwiększyć liczbę rezerwacji, zarobić więcej pieniędzy i rozwinąć swój ślubny biznes?

Pomagamy młodym firmom osiągnąć sukces w branży ślubnej, poprzez zapewnienie im wiedzy i narzędzi, których potrzebują, aby osiągnąć swoje cele. Moje szkolenia, audyty, coaching i mentoring, pomogą Ci wyróżnić się w branży ślubnej.

Inwestowanie w edukację oznacza także inwestowanie w:

Stół Pary Młodej

Dla KOGO?

Dla sal weselnych, restauracji, zabytkowych dworów, zamków, hoteli, fotografów, firm video, florystów, cukierników, papeterii ślubne, inwestorów, właścicieli ziem, chcących otworzyć obiekt weselny itp.
Właścicieli małych i średnich firm lub tych, którzy pracują w branży ślubnej i czują potrzebę zmian lub pragną doskonalić siebie i swój ślubny biznes.

Będę SZCZERA...

Nie ma lepszej inwestycji niż ta dokonana w samego siebie…
Wiem, że na każdym etapie działalności trudno jest wydawać pieniądze na edukację. Może to być przytłaczające, ponieważ możesz czuć, że nie masz już czasu, pieniędzy ani energii do działania.

Ale obiecuję ci, nie ma nic ważniejszego ani bardziej wartościowego niż inwestowanie w Siebie i Swój biznes. A jeśli nauczysz się tylko jednej nowej techniki lub zyskasz jeszcze jeden kawałek pewności siebie, który pomoże Ci stworzyć dochodowy biznes… czy to się nie opłaciło, dziesięciokrotnie?

Monika DĄBEK

wedding planner, manager, coach, szkoleniowiec, psycholog

W ciągu 10 lat pracy jako Wedding Planner, zdobyłam nie tylko praktyczne umiejętności organizacji i koordynacji wesel, ale również głęboką wiedzę na temat branży ślubnej i skutecznej sprzedaży usług weselnych.

Ukończyłam również Akademię Managera i doskonale rozumiem specyfikę pracy liderów oraz potrzeby pracowników. Dlatego w swoich szkoleniach skupiam się na praktycznych narzędziach i technikach, które mogą być natychmiast stosowane w codziennej pracy.

Zapisz się do newslettera DLA PROFESJONALISTÓW

Pobierz mój DARMOWY e-book i odkryj 5 rzeczy, które przyciągną uwagę Twoich Par Młodych.

Scroll to Top

Zajmę się zarządzaniem, planowaniem, koordynacją i projektowaniem każdego detalu dla Ciebie.

Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach i ofertach specjalnych