ALEKSANDRA I JAKUB

Wesele Aleksandry i Jakuba było niezapomnianym wydarzeniem pełnym miłości, radości i piękna. Młoda Para zdecydowała się na energetyczne przyjęcie, które odzwierciedlało ich wyjątkową więź i styl.
Cała uroczystość odbyła się w malowniczym otoczeniu. Miejsce ślubu i przyjęcia było starannie wybrane. Piękne otoczenie stanowiło tło dla tego magicznego dnia.

Liczba gości: 100
Ślub: Bazylika Bożego Ciała w Krakowie
Miejsce: Dwór w Tomaszowicach
Przygotowania: Bonerowski Palace
Foto: PieczkoPietras
Video: Rekiny Filmowe

W pięknej scenerii Oranżerii Dworu w Tomaszowicach odbyło się wyjątkowe wesele Aleksandry i Jakuba. Całe miejsce ożyło magią miłości i radości, tworząc niezapomnianą atmosferę, która wprowadziła gości w odpowiedni nastrój.

Pierwszy taniec Pary Młodej był niezapomnianym przeżyciem. W trakcie tego wyjątkowego momentu, parkiet owiany był tajemniczym i mistycznym dymem, tworząc wrażenie tańca w chmurach. Ola i Kuba zatańczyli specjalnie przygotowany układ taneczny, który był harmonią ich uczuć i przykuł uwagę wszystkich gości.

Po emocjonującym tańcu, goście mogli skorzystać z koktail baru, gdzie doświadczeni barmani przygotowywali różnorodne drinki według preferencji każdego z gości. Była to doskonała okazja do odprężenia się, rozmowy i delektowania się wyjątkowym smakiem przygotowanych napojów w specjalnie na tę okoliczność zaaranżowanej strefie chillout..

Dodatkowo, na weselu znajdował się stylizowany słodki bufet, który kusił wszystkich miłośników słodkości. Były tam różnorodne desery, ciasta i inne pyszności, które były nie tylko smaczne, ale również efektownie podane, wpisując się w całą tematykę wesela.

Przepiękna stylizacja kwiatowa była jednym z głównych elementów dekoracyjnych. W całej sali rozmieszczone były kompozycje kwiatowe w kilku kolorach i nieregularnych kształtach, które dodawały energii i elegancji całemu wydarzeniu. Beżowe obrusy i różowe serwety dopełniały całość stylizacji. Szklane podtalerze,ozdobione finezyjnie ułożoną serwetą z gałązką eukaliptusa, której motyw był również wykorzystany w ślubnej papeterii, dodatkowo podkreślały dbałość o detale i wysoki poziom estetyczny.

Podczas przyjęcia, goście mieli przyjemność wysłuchać wspaniałego zespołu muzycznego, który dostarczał doskonałej rozrywki i rozgrzewał atmosferę na parkiecie. Ich zróżnicowany repertuar muzyczny zadowolił wszystkich, a goście bawili się w rytmie ulubionych utworów.

Jedną z atrakcji wieczoru był również spektakularny pokaz barmański. Kunsztowne mieszanie drinków, wirujące butelki i efekty specjalne zachwyciły wszystkich zgromadzonych gości. Była również krótka lekcja mieszania drinków, w której wzięła udział sama Panna Młoda.

Wesele Aleksandry i Jakuba było nie tylko okazją do świętowania miłości, ale także do dzielenia się radością z najbliższymi. Ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w sercach pary i ich gości jako piękne wspomnienie pełne miłości, radości i wyjątkowych chwil.

Scroll to Top

Zajmę się zarządzaniem, planowaniem, koordynacją i projektowaniem każdego detalu dla Ciebie.

Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach i ofertach specjalnych