AGATA I TOMASZ

Moc subtelności” – ślubny weekend w Pałacu Goetz

Wesele Agaty i Tomasza, które odbyło się w Pałacu Goetz w Brzesku, było niezwykłym wydarzeniem pełnym piękna, romantyzmu i wzruszeń. To historyczne miejsce otoczone ogromnym ogrodem i posiadające kaplicę, w której para zawarła związek małżeński. Całe wydarzenie było nasycone inspiracją śródziemnomorską i odzwierciedlało ulubione miejsce wakacyjne Pary Młodej.

Liczba gości: 100
Miejsce: Pałac Goetz
Foto: WhiteStory i Magdalena Adamczewska
Video: WhiteStory

Dekoracje kwiatowe inspirowane były roślinnością śródziemnomorską. Duże, nieregularne dziko rosnące różowe pnącza, imitujące te nadmorskie rośliny, tworzyły efektowne ozdoby. Welurowe zielone obrusy, szklane ozdobne podtalerze, finezyjnie ułożone różowe serwety oraz karty menu i karty drinków z grafiką dopracowaną w każdym szczególe, tworzyły harmonijną dekorację przy każdym miejscu przy stole. Liczne kompozycje kwiatowe przeplecione zostały kilkunastoma punktami ze świecami w szklanych, wysokich osłonach ustawionymi na ogromnych postumentach. Takie połączenie łagodziło nieco odważne formy kompozycji i dodawało szczypty pałacowej elegancji do całości stylizacji.

Dla gości weselnych z różnych krajów, przewidziany był szereg atrakcji, które wzbogaciły całe wydarzenie. Drink Bar serwujący profesjonalne drinki, obecność profesjonalnego baristy, który przygotowywał świeżą kawę, oraz aż trzy stacje live cooking, na których trzech szefów kuchni przygotowywało trzy różne potrawy na oczach gości. Wiejski stół oferujący dania na zimno i na ciepło, stylizowany słodki bufet oraz spektakularny tort, serwowany na ozdobnym specjalnym stoliku, zapewniały wyśmienite doznania kulinarne.

Strefy chillout były przygotowane dla gości, którzy chcieli odpocząć i zrelaksować się w trakcie wesela. Rewelacyjny zespół muzyczny dostarczał doskonałej muzyki, tworząc wspaniałą atmosferę na parkiecie. Dodatkowo, goście otrzymali prezenty w postaci welurowych boxów zawierających świece zapachowe, mini eukaliptusa i spersonalizowane podziękowania, co było oryginalnym i wyjątkowym gestem Pary Młodej.

Dodatkową atrakcją na weselu Agaty i Tomasza była ogromne fotolustro w pięknej złotej ramie. Fotobudka została zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie pasowała do wystroju i charakteru wnętrz pałacu. Była to interaktywna strefa, w której goście mogli się bawić i robić zabawne zdjęcia. Fotobudka stworzyła niezapomniane chwile, a goście mogli zachować pamiątkowe fotografie lub pozostawić je w Księdze Gości, wraz z życzeniami szczęścia i miłości dla Pary Młodej.

Jednym z głównych punktów wieczoru był pokaz Tetiany Galitsyny, artystki malującej piaskiem, zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent”. Tuż przed północą Tetiana stworzyła wzruszającą i przepiękną opowieść miłosną Pary Młodej, która poruszyła wszystkich obecnych, a zwłaszcza Rodziców, dla których był to jednocześnie wyjątkowy prezent i podziękowanie za trud wychowania i sprawienie, że ta wspaniała Para jest dzisiaj razem i może celebrować swoją miłość w związku małżeńskim.

Całe świętowanie, począwszy od uroczystej kolacji powitalnej, poprzez główne przyjęcie weselne, aż po niedzielny brunch, było wyjątkowym przeżyciem dla Par Młodych i ich gości z kilku krajów. Zadbano o każdy szczegół, aby zapewnić nie tylko piękne dekoracje i pyszne jedzenie, ale także niezapomniane chwile pełne radości, miłości i polskiej gościnności. To było wyjątkowe przeżycie, które zostanie w pamięci wszystkich obecnych na tym wspaniałym ślubnym wydarzeniu

Scroll to Top

Zajmę się zarządzaniem, planowaniem, koordynacją i projektowaniem każdego detalu dla Ciebie.

Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach i ofertach specjalnych