Rekomendacje

W trakcie samej uroczystości nie musieliśmy wpływać osobiście na żaden z jej elementów, ponieważ nad wszystkim czuwała Konsultantka jej asystenci. To pozwoliło nam cieszyć się chwilą i odejmowało stres związany z sytuacją. Plan wesela został zrealizowany w całości, a biorąc pod uwagę, że była to uroczystość rozłożona na trzy dni i obfitująca w dodatkowe atrakcje praca Pani Moniki zasługuje na najwyższą ocenę. Polecamy współpracę z Panią Moniką Dąbek wszystkim wymagającym Parom Młodym, które oczekują najwyższej jakości usług ślubnych, rzetelności, opanowania i ogólnie pojętego profesjonalizmu”

- Urszula i Michał


---


Korzystaliśmy z usług Pani Moniki i jesteśmy zachwyceni doświadczeniem, wiedza i starannością z jaka pani Monika podeszła do naszych wymagań. Profesjonalizm, umiejętność słuchania i świetne pomysły Pani Moniki sprawiły, że nasze przygotowania i sam ślub odbył się bez zbędnego stresu, wszystko odbyło się zgodnie z planem i bez dodatkowych, nieplanowanych kosztów. Zdecydowanie polecamy StyLove Wesela i panią Monikę Dąbek”

- Dagmara i Timi


---


She will always find a solution and there is nothing she cannot make happen. She managed everything so smoothly and professional, we were guests at our own wedding. Literally everything was perfect and it would not have been possible without Monika. She saved us time, money and a lot of nerves. If you are struggling with the planning, we recommend her 100%, she will make your life so much easier.”

- Monika i Martin


---


Narmina i Piotr

Następna realizacja

ZOBACZ