5 powodów, dla których warto wybrać hotel premium na miejsce Waszego idealnego wesela


Wybierając miejsce na przyjęcie weselne często nasze myśli podążają w stronę domów weselnych czy bankietowych. Jednocześnie odrzucając w pierwszej kolejności sale hotelowe, jako te mniej reprezentacyjne.

Tymczasem decydując się na ten rodzaj obiektu, możemy stworzyć nie tylko wprost bajkowe wesele, ale zyskać kilka dodatkowych elementów, które znacznie podniosą rangę naszego przyjęcia.

✔️ Genialna kuchnia i elastyczność w doborze weselnego menu.

Szefowie kuchni zatrudnieni w hotelach, to często prawdziwi artyści smaku. Potrawy zaproponowane naszym Gościom będą odzwierciedleniem najnowszych trendów i nietuzinkowych połączeń smakowych.

✔️ Wspaniała obsługa zgodna z przyjętymi standardami gwiazdkowymi.

Naszymi Gośćmi już od pierwszych chwil zaopiekuje się wykwalifikowana obsługa, a w trakcie przyjęcia uroczysty obiad i gorące kolacje serwowane będą synchronicznie.

✔️ Przestronna sala balowa – dodając do niej kwiaty i architektoniczne oświetlenie wyczarujemy z niej wprost bajkową scenerię, a neutralność kolorystyczna pozwala na wybranie dowolnego motywu i koloru przewodniego.

✔️ Baza noclegowa dla nas i naszych Gości – daje nam to możliwość zaaranżowania ślubnego weekendu i wspólnego świętowania z najbliższymi, aż od kolacji powitalnej poprzez poranek ślubny i wesele, aż po dzień poprawin. A w dniu przyjęcia odejmuje kłopot organizacji nocnych transferów.

✔️ Strefa Wellness&SPA – zarówno Wy jak i Wasi Goście będziecie mogli zrelaksować się bezpośrednio przed lub po przyjęciu. A w dniu ślubu w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję Beaty Roomu, będziecie mogli skorzystać z usług stylisty fryzur i wizażysty bez konieczności przejazdu do salonu zewnętrznego.

A o tym, jakie Hotele Premium, w mojej opinii warto wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, myśląc o organizacji wesela premium w Małopolsce, przeczytacie więcej tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *