5 powodów, dla których warto wybrać luksusowy hotel na miejsce Waszego idealnego wesela

Wybierając miejsce na przyjęcie weselne często nasze myśli podążają w stronę domów weselnych czy bankietowych. Jednocześnie odrzucając w pierwszej kolejności sale hotelowe, jako te mniej reprezentacyjne.

Tymczasem decydując się na ten rodzaj obiektu, możemy nie tylko stworzyć wprost bajkowe wesele, ale zyskać kilka dodatkowych elementów, które znacznie podniosą rangę naszego przyjęcia.

Genialna kuchnia i elastyczność w doborze weselnego menu. 


Szefowie kuchni zatrudnieni w hotelach, to często prawdziwi artyści smaku. Potrawy zaproponowane naszym Gościom będą odzwierciedleniem najnowszych trendów i nietuzinkowych połączeń smakowych.

Wspaniała obsługa zgodna z przyjętymi standardami gwiazdkowymi. 


Naszymi Gośćmi już od pierwszych chwil zaopiekuje się wykwalifikowana obsługa, a w trakcie przyjęcia uroczysty obiad i gorące kolacje serwowane będą synchronicznie.

Przestronna sala balowa

Dodając do niej kwiaty i architektoniczne oświetlenie wyczarujemy z niej wprost bajkową scenerię, a neutralność kolorystyczna pozwala na wybranie dowolnego motywu i koloru przewodniego

Baza noclegowa dla nas i naszych Gości.

Daje nam to możliwość zaaranżowania ślubnego weekendu i wspólnego świętowania z najbliższymi, aż od kolacji powitalnej poprzez poranek ślubny i wesele, aż po dzień poprawin. A w dniu przyjęcia odejmuje kłopot organizacji nocnych transferów.

Strefa Wellness&SPA

Zarówno Wy jak i Wasi Goście będziecie mogli zrelaksować się bezpośrednio przed lub po przyjęciu. A w dniu ślubu w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję Beaty Roomu, będziecie mogli skorzystać z usług stylisty fryzur i wizażysty bez konieczności przejazdu do salonu zewnętrznego.

A o tym, jakie luksusowe Hotele, w mojej opinii warto wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, myśląc o organizacji wesela w Krakowie, mówię więcej tutaj. 

Marzysz o WESELU, KTÓRE BĘDZIE WYĄTKOWE?

Pozwól nam zrealizować Twoje najskrytsze pragnienia i uczynić ten wyjątkowy dzień niezapomnianym momentem w Twoim życiu.

Chcesz poznać WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół zaplanuje każdy detal, dbając o to, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomniany dla Ciebie i Twoich bliskich.

Scroll to Top

Zajmę się zarządzaniem, planowaniem, koordynacją i projektowaniem każdego detalu dla Ciebie.

Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach i ofertach specjalnych